Infolinia: 604 483 603 / E-mail: biuro@radex.elblag.pl

Krzesełko do karmienia

Każdy rodzic marzy o tym, żeby łatwo i przyjemnie wprowadzić malucha w świat nowych smaków. Aby tak się stało, warto sięgnąć po nowoczesne krzesełko do karmienia. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli siedzisk, które gwarantują niemowlakowi maksimum komfortu w czasie jedzenia. Wygodne krzesełka dla najmłodszych oraz wielofunkcyjne produkty dla starszych dzieci – sam zdecyduj, które z nich sprawi, że Twoja pociecha z ochotą zasiądzie do każdego posiłku.

Krzesełka do karmienia dzieci – jak wybrać odpowiednie?

Zanim zdecydujesz się na zakup krzesełka do karmienia, zastanów się, jakie są Twoje potrzeby. Szukasz produktu dla niemowlaka, który dopiero opanował sztukę siedzenia? Chcesz kupić siedzisko dla aktywnego maluszka, który z trudem potrafi usiedzieć w jednym miejscu? W naszym sklepie dostępnych jest wiele różnych fotelików wielofunkcyjnych. Wśród nich znajdziesz m.in. modele 2w1 z rozkładanym stolikiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Wybierając krzesełko do karmienia, należy zwrócić uwagę na typ zabezpieczenia, w jakie zostało wyposażone. Powinno ono posiadać co najmniej trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Dobrze jest też sprawdzić, z jakich materiałów został wykonany fotelik. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku ząbkujących dzieci. Maluchy z pewnością przetestują siedzisko pod względem wytrzymałości na gryzienie, dlatego koniecznie należy upewnić się, że materiał wykorzystany do jego konstrukcji nie zawiera szkodliwych substancji.

Foteliki wielofunkcyjne muszą być wygodne!

Wybierając krzesełko ułatwiające karmienie, koniecznie należy zadbać o komfort dziecka. Miękka, wygodna wkładka, otulina na pasy oraz podłokietniki to tylko niektóre z udogodnień, które zapewnią maksimum wygody w czasie posiłku. Fotelik powinien posiadać też regulowane oparcie oraz podnóżek. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pozwolą Ci na dostosowanie ustawienia siedzenia do zmieniających się potrzeb malucha.

Krzesełko powinno być też funkcjonalne

Sięgając po nowoczesne produkty, można znacznie ułatwić sobie życie. Zasada ta działa też w przypadku krzesełek do karmienia. Wszystkie siedziska dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane tak, by zadowolić zarówno malucha, jak i rodzica. Kupując fotelik, warto upewnić się, że posiada on m.in. łatwą do czyszczenia tapicerkę oraz wgłębienia pozwalające na kubek lub butelkę. Dzięki tego typu udogodnieniom każdy posiłek dziecka stanie się przyjemnością.