Infolinia: 604 483 603 / E-mail: biuro@radex.elblag.pl

Foteliki samochodowe 9-18kg

W tej kategorii naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy foteliki samochodowe dla dzieci do 18 kg. Są to produkty przeznaczone dla maluchów od około 9 miesiąca do osiągnięcia przez nie wagi 18 kg, co ma miejsce około czwartego roku życia. W asortymencie przygotowaliśmy duży wybór propozycji pochodzących między innymi od takich producentów jak MAXI COSI oraz BRITAX ROMER, które mogą być montowane za pomocą basy Isofix lub samochodowych pasów bezpieczeństwa:

  • przodem do kierunku jazdy,
  • tyłem do kierunku jazdy.

Prezentowane modele zostały wyposażone w szereg innowacyjnych systemów i rozwiązań. Dzięki temu umieszczanie oraz zapinanie dziecka jest bardzo łatwe i nie wymaga nadmiernego pochylania. Każdy dostępny w tej kategorii fotelik samochodowy 9-18 ma kilka pozycji odchylenia. Niezależnie od tego, czy Twój maluch śpi w trakcie jazdy, czy podziwia widoki, możesz regulować siedzisko tak, by zapewnić smykowi dogodną pozycję podczas podróży.

Wyświetlanie jednego wyniku

Foteliki samochodowe dla dzieci od 9 do 18 kg

Jesteś właśnie na etapie podejmowania decyzji i wciąż nie wiesz, jaki fotelik samochodowy 9-18 wybrać? Zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie malucha? Jeśli tak, w ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami dla najmłodszych z całą pewnością znajdziesz to, czego szukasz. W tej kategorii prezentujemy foteliki samochodowe dla dzieci do 18 kg, które zostały zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jeśli Twoja pociecha lubi oglądać to, co się dzieje za oknem, możesz dla niej wybrać model z podwyższonym siedziskiem. Takie rozwiązanie zapewni malcowi doskonałą widoczność. Kiedy dziecko się zmęczy, z łatwością przechylisz siedzisko do wygodnej pozycji do spania. W asortymencie mamy także foteliki z unikalnym systemem prowadzenia oraz ostrzegawczymi alarmami, które dzięki regulacji uprzęży i zagłówka rosną razem z maluchem. Wszystkie oferowane produkty są w pełni bezpieczne, a także bardzo wygodne zarówno dla pociechy, jak i rodziców.