Infolinia: 604 483 603 / E-mail: biuro@radex.elblag.pl

Foteliki samochodowe 0-13kg

W ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami dla najmłodszych przygotowaliśmy foteliki samochodowe 0-13 kg. Są to modele przeznaczone dla dzieci od urodzenia aż do osiągnięcia wagi 13 kg, które można montować na samochodowy pas bezpieczeństwa lub poprzez bazę wyposażoną w system click-and-go. W asortymencie mamy propozycje pochodzące zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów, którzy zdobyli serca rodziców dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dbałości o design tworzonych produktów. Wśród nich znajdują się takie marki jak:

  • MAXI COSI,
  • Swando,
  • CYBEX.

Każdy prezentowany w tej kategorii fotelik został skonstruowany przy wykorzystaniu wysokiej jakości komponentów, a ich bezpieczeństwo potwierdzają rygorystyczne testy zderzeniowe przeprowadzone przez niezależne organizacje testowe. Dostępne produkty mają wiele nowoczesnych systemów i rozwiązań, dzięki którym są niebywale funkcjonalne i lekkie. Dzięki temu łatwo jest je przenieść z samochodu i wpiąć na stelaż wózka dziecięcego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Foteliki samochodowe dla dzieci 0-13 kg

By bezpiecznie podróżować z niemowlakiem, niezbędny jest odpowiedni fotelik samochodowy. Dlatego w tej kategorii naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy duży wybór fotelików dla dzieci do 13 kg, które wyposażono w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz starannie wyprofilowane zagłówki. W asortymencie mamy między innymi doskonale znane na rynku modele MAXI COSI, które są bardzo lekkie i nie sprawiają żadnych kłopotów w użytkowaniu. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają przenoszenie dziecka z wózka do samochodu, natomiast dodatkowa wkładka wypełniająca połączona z zagłówkiem zapewnia malcowi pełen komfort w trakcie jazdy. Nasza oferta obejmuje także nowoczesne foteliki samochodowe 0-13 kg stworzone przez firmę CYBEX. Modele tego producenta zostały skonstruowane w ten sposób, aby gwarantować wysoką ochronę w przypadku uderzenia bocznego, pochłaniając siły działające na dziecko poprzez zabezpieczenie jego głowy oraz ramion. W ich wyposażeniu znalazły się pasy w kształcie litery „Y”, które zapewniają niemowlętom wygodę i bezpieczeństwo podczas podróży.