Infolinia: 604 483 603 / E-mail: biuro@radex.elblag.pl

Bazy do fotelików

Rodzice podróżujący ze swoimi pociechami często martwią się tym, czy poprawnie zamontowali siedzisko dla pociechy. Rozwiązaniem tego problemu, jest korzystanie z produktów, dostępnych na naszej stronie. Pozwalają one na szybkie i wygodne umieszczenie dziecka w pojeździe. Baza do fotelika samochodowego to urządzenie, które znacznie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przy montażu.

Praktyczne i funkcjonalne bazy do fotelików

Montowanie dziecięcego siedziska można uprościć, stosując nowoczesne bazy do fotelików samochodowych. Modele dostępne w naszym sklepie wyposażone w nóżkę, zwiększającą ich stabilność. Pozwalają na łatwe i szybkie włożenie oraz wyciągnięcie maluszka z pojazdu. Idealnie sprawdzają się w przypadku, gdy rodzic chce delikatnie wyjąć dziecko z samochodu tak, by nie obudzić śpiącej pociechy. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania siedzisko może zostać wypięte za pomocą jednego kliknięcia, co znacznie zmniejsza ryzyko przerwania drzemki niemowlaka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Bazy do fotelików samochodowych zapewniają maksimum komfortu podróży

Planując podróż z niemowlakiem, należy zadbać o bezpieczeństwo, pamiętając jednocześnie o jego wygodzie. Każdy rodzic wie, że dzieci uwielbiają drzemać w czasie jazdy samochodem. Dlatego też wybierając siedzisko, należy sięgnąć po model, pozwalający na regulację pozycji maluszka. Dobrze jest też upewnić się, czy platforma instalacyjna zapewnia dziecku wystarczająco dużo przestrzeni na nóżki. Bazy do fotelików samochodowych pozwalają na przewożenie maluchów tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu mogą być stosowane od pierwszego dnia życia niemowlaka.

Montaż ISOFIX lub przy użyciu pasów bezpieczeństwa

Większość nowoczesnych pojazdów wyposażonych jest w system montażowy ISOFIX. Rozwiązanie to znacznie zwiększa bezpieczeństwo podróży dzieci. Bazy do fotelików pozwalają na prawidłowy montaż siedziska w pojazdach z tym typem mocowania. Co ważne, każdy produkt może zostać także zainstalowany w samochodzie przy użyciu pasów bezpieczeństwa. Mamy szeroki wybór takich akcesoriów samochodowych - zapraszamy do składania zamówień!