Infolinia: 604 483 603 / E-mail: biuro@radex.elblag.pl

Foteliki samochodowe 0-25kg

Dostępne w tej kategorii foteliki samochodowe dla dzieci w grupie wagowej 0-25 kg wyróżniają się imponującą jakością wykonania i są produkowane przez doświadczone oraz godne zaufania marki, takie jak Maxi Cosi czy Joie Stages. Wszystkie proponowane modele powstały na bazie innowacyjnych projektów, które zapewniają wieloletnią trwałość produktów. Solidna konstrukcja przekłada się na gwarancję długotrwałego użytkowania i ochronę siedzącego w nim dziecka, m.in. poprzez amortyzację i dobre utrzymanie ciała podczas ostrego hamowania, zakrętu czy kolizji.

Co równie ważne, każdy fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 0-25 kg składa się z niezawodnych komponentów, które zapewniają całej konstrukcji odpowiednią sztywność. O bezpieczeństwie oferowanego wyposażenia świadczą również przyznane certyfikaty. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, masz pewność, że stawiasz na produkty sprawdzone i jakościowe.

Oferowane artykuły powstały z myślą o maksymalnym dopasowaniu do potrzeb każdego dziecka. Wygoda malucha podczas podróży jest niezwykle ważna, dlatego pokrycia przedstawionych fotelików samochodowych 0-25 kg wykonano z bezpiecznych dla skóry tkanin, które są przyjazne dla delikatnego ciałka i zapewniają mu odpowiedni komfort termiczny. Dzięki temu nawet dłuższy przejazd w chłodny dzień będzie dla pociechy wygodny i przyjemny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wygodne i bezpieczne foteliki samochodowe 0-25

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rodziców, którzy poszukują dobrego fotelika samochodowego 0-25 i mając na względzie kompleksową ochronę każdej pociechy, dystrybuujemy jedynie konstrukcje wykonane na podstawie zaawansowanych technologicznie projektów i przy użyciu wielokrotnie sprawdzonych, a zarazem ergonomicznych mechanizmów. Dzięki temu łączą w sobie prostotę obsługi i łatwość oraz szybkość montażu z gwarancją najwyższego poziomu ochrony dla każdego dziecka.

Proponowane modele minimalizują ryzyko poniesienia poważnych obrażeń w razie wywrotki, a jednocześnie wspomagają utrzymanie prawidłowej z anatomicznego punktu widzenia pozycji podczas siedzenia. Decydują o tym ergonomiczne kształty, starannie dobrane wymiary i parametry zapinek bezpieczeństwa oraz kontury siedzisk, oparć czy bocznych blokad. Oprócz tego sprzedawane foteliki samochodowe 0-25 są wyposażone w wiele najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa i udogodnień, jak na przykład:

  • świetnie wyprofilowane i regulowane zagłówki chroniące głowę i szyję dziecka,
  • panele boczne zapewniające mu bezpieczną i stabilną pozycję podczas jazdy,
  • profesjonalnie zaprojektowane i wykonane systemy pasów,
  • podstawa dolna i stelaże stanowiące o wyjątkowej wytrzymałości konstrukcji i maksymalnej ochronie małego pasażera,
  • możliwość regulacji ustawienia fotelika samochodowego 0-25 i jego poszczególnych części.

Gwarantujemy, że wszystkie elementy i części montażowe zostały profesjonalnie dopracowane oraz poddane testom jakościowym, więc jeśli zależy Ci na zakupie wyposażenia z najwyższej półki w atrakcyjnej cenie, koniecznie zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą!