Infolinia: 604 483 603 / E-mail: biuro@radex.elblag.pl

Foteliki samochodowe 0-18kg

W sklepie internetowym na Radex.elblag.pl zgromadziliśmy wyselekcjonowane pod kątem bezpieczeństwa foteliki samochodowe dla dzieci do 18 kg, które mogą być montowane zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. W ofercie mamy wyłącznie wysokiej jakości modele sprawdzające się w każdych warunkach, które są przeznaczone dla maluchów od urodzenia aż do osiągnięcia 18 kg wagi, co najczęściej ma miejsce około czwartego roku życia. Łatwy montaż za pomocą bazy, a także starannie wyprofilowane siedziska z zagłówkami sprawiają, że jazda dla dziecka jest prawdziwą przyjemnością. Każdy dostępny w tej kategorii fotelik samochodowy 0-18 kg zdobył wiele certyfikatów i nagród od ekspertów w branży dziecięcej. Nasza oferta obejmuje produkty, których dostawcami są między innymi takie marki jak:

  • MAXI COSI,
  • CYBEX,
  • BABY SAFE,
  • JOIE,
  • COTO BABY.
  • ROMER

Wszystkie oferowane modele spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa, które zostały potwierdzone dobrymi ocenami otrzymanymi w rygorystycznych testach zderzeniowych przeprowadzonych przez prestiżowe organizacje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Foteliki samochodowe dla dzieci 0-18 kg

Zastanawiasz się jaki fotelik samochodowy wybrać dla swojego malucha? Szukasz produktów, które będą solidnie wykonane, bezpieczne i funkcjonalne? Jeśli tak, zachęcamy Cię do zapoznania się z propozycjami znajdującymi się w tej kategorii sklepu internetowego Radex.elblag.pl. W asortymencie przygotowaliśmy szeroki wybór fotelików samochodowych dostosowanych do potrzeb małych pasażerów o wadze 0-18 kg. Nasza oferta obejmuje między innymi jedyne na rynku modele z homologacją I-size, które są przeznaczone dla maluchów o wzroście od 40 do 105 cm. Ich funkcje takie jak np. czujnik temperatury umiejscowiony w siedzisku można kontrolować za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon. Na wyróżnienie zasługują także innowacyjne foteliki samochodowe dla dzieci do 18 kg brytyjskiej marki JOIE, których siedziska zamontowane na bazie Isofix obracają się o 360 stopni. To perfekcyjne rozwiązanie zapewnia łatwe wkładanie i wyciąganie malucha, bez konieczności pochylania się oraz nadmiernego obciążania kręgosłupa.